PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 247
ocen
5,9 10 1 80247
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Bylem przedwczoraj w kinie i jeszcze dzis mam ciarki na plecach. Ten remake jest uroczy - dobre aktorstwo, wspaniale budowane napiecie, ktore towarzyszy do konca sensu, muzyka i zjecia. Ach polecam kazdemu ten pelen krwi i okrutnosci slasher.

ocenił(a) film na 10
CooP

a co ty taki powazny??????????????????????? ?????????????????????????????? ??

ocenił(a) film na 9
CooP

Jak mogłes byc wczoraj w kinie na tym skoro tego jeszcze w kinach nie ma
z tego co wiem,co ty poeprzysz?

ocenił(a) film na 7
michall83_2

Jezu niektorzy mieszkaja za granica, ja np. mieszma w Berlinie i tutaj premiera byla tak samo jak premiera w USA czyli 10 marca. Film bez kitu jest ostry i jakistam przereklamowany Hostel wysiada

ocenił(a) film na 10
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

w ogóle z "hostelem" to nie ma porównania. to amerykańskie ścierwo Eli Rotha to tylko głupie zabijanie, satysfakcjonowaniem się takim ścierwem graniczy z sadyzmem. a "wzgórza mają oczy" to moim zdaniem klasa. klimat i w ogóle.

michall83_2

Bo nie mieszkam w Polsce, gdzie premeiry sa pol roku pozniej, a film kazdy zdazy zobaczyc na 14 calowym monitorze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sarin

Milo ze sie przedstawiles ahahahahahahahahhahahahaha Twoje wypowiedzi swiadcza tylko jak prostacka jestes osoba. Dziekuje. Bez odbioru!

ocenił(a) film na 10
Sarin

Sarin... miałem ubaw niezły jak czytałem te posty.
Coś Ty tak, k..., odpierdolił jak Filip, k..., z konopii. K....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones