PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 210
ocen
5,9 10 1 80210
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Znakomity horror

ocenił(a) film na 10

Chciałem powiedzieć o pewnej rzeczy: w tym horrorze zginęło chyba więcej kanibali niż zwykłych ludzi. Kanibale kilka razy mieli "na tacy" głównego bohatera (ojca tego małego dziecka). Mieli tego gościa pod kontrolą w kilku sytuacjach - mogli go skrzywdzić, zranić, a zamiast tego odpuszczali go i zostawiali żywego. Nie wiem czemu. Skutek tego był właśnie taki, że w tym horrorze zginęło chyba więcej kanibali niż zwykłych ludzi.

Gdyby facet trafił na kogoś innego, już by nie żył.

Np. sytuacja, gdy wsadzili go do pudła z częściami ciała, albo gdy kanibal go dusił, a później przestał i tylko patrzył na niego, i wiele innych sytuacji, gdzie kanibale go oszczędzili.
Gość nie miałby szans, gdyby walczył z bardziej "złymi" kanibalami. Do tego miał psa, który działał zgodnie z jego oczekiwaniami (pies atakował mutantów), do tego kanibalka w czerwonym ubraniu pomagała gościowi itp.
Dużo rzeczy mu sprzyjało. No cóż, gość miał szczęście w tym filmie.
Kanibale z "Drogi bez powrotu" zabiliby go.

Natomiast ten horror jest znakomity. Jest to co lubię, jest krwawo, jest przemoc. Jestem fanem krwawych horrorów, i ten bardzo mi się podoba. Do tego uwielbiam horrory z grupą ludzi.
Reżysera tego filmu znamy przede wszystkim ze świetnego horroru "High tension" który również bardzo mi się podobał. Spodziewałem się więc równie dobrego poziomu po "Wzgórzach" i ten dobry poziom jest. Jak najbardziej polecam!

ocenił(a) film na 10
Belem

Skąd kanibale mieli tak dużo tych sztucznych manekinów w swoim mieście? Po co im one? 
Chyba służą im jako ozdoba? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones