PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 247
ocen
5,9 10 1 80247
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Jestem swiezo po seansie i moje wysokie oczekiwania zostaly spelnione. Oczekiwalem naprawde duzo po tworcy "Haute Tension" i nie zawiodlem sie. Film nie dorownuje w/w horrorowi, ale glownie dlatego, ze znamy juz te historie z pierwowzoru Wesa Cravena, a "Haute Tension" szokowal i zaskakiwal jako cos nowego w kinie grozy.
Wracajac do "Hills have eyes" jest to znakomicie zrealizowany slasher. Wspaniale budowane napiecie, znakomite zdjecia pustynii Nowego Meksyku i ciekawa muzyka pietnujaca atmosfere zagrozenia. A.Aja nie musi sie wstydzic swojego debiutu w Hollywood. Znakomicie wpisal sie w konwencje typowego amerykanskiego slashera. Mam nadzieje, ze wyrosl nam znakomity rezyser kina grozy, ktory przerosnie Wesa Cravena, ktory juz od wielu lat nie moze powrocic do swojej swietnosci.
Jesli chodzi o remake'i jestem ZA, jezeli dostajemy cos tak znakomitego jak "Hills have eyes". Polecam!!!

ocenił(a) film na 7
brastek

nie przesadzajmy;). Tez jestem swiezo po seansie, kino po brzegi wypelnione, ale film jednym z tych" najwspanialszych" nie byl... Byl ok, mozna isc, ale wg mnie to wszystko... Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones