PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 237
ocen
5,9 10 1 80237
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Wzięło mnie i kolegę na rozkimny...on twierdzi,że ten gościu,który miał ten sklep specjalnie wskazał złą drogę,bo...to był tak naprawdę ojciec tych "ludziów".;D Nie pamiętam dokładnie jak to tam było na początku,ale w sumie jest to realne.Chciał ich nakarmić,więc tę rodzinę tam skierował.Ci zniekształceni byli trochę "obyci",w miarę normalnie mówili,więc chyba ktoś musiał ich tego nauczyć.;-)

ocenił(a) film na 6

To, że ich celowo skierował prosto w zasadzkę jest pewne, zresztą z jakiegoś powodu strzelił sobie w łeb gdy na stację przybył Bob.

ocenił(a) film na 7
FredPerry

W sumie nie wyjaśnili co go łączyło z tymi kanibalami. Dziwne że nie uciekł do miasta. Coś go trzymało na tym zadupiu.

ocenił(a) film na 5
Penguin27

ta.. reżyer!!! go trzymal

ocenił(a) film na 5

Co go łączyło, tego nie wiemy, ale mutanty znosiły mu pod "dom" fanty. Gość początkowo wskazał dobrą drogę, a zdanie zmienił, kiedy córka Boba weszła do jego prywatnego pomieszczenia po psa. Uznał pewnie, że mogła zobaczyć fanty w torbie i nabrać podejrzeń, więc zastukał w szybę i podał im informację o skrócie kierując ich w łapy mutantów. Na początku wykrzykiwał, że ma dość, więc pewnie chciał przestać dostarczać mięso. Nawet jeśli "kupował" sobie życie karmieniem mutantów, to i tak mi się to kupy nie trzyma;)

ocenił(a) film na 5
RoG77

Po kolei:
- scena gdzie właściciel stacji krzyczy, że ma dość
- potem zaczyna się pakować i okazuje się, że jest w posiadaniu "fantów" podejrzanego pochodzenia
- specjalnie wskazuje im złą drogę, bo obawia sie że coś zobaczyła ta córka
- ma wyrzuty sumienia i się zabija
- na koniec ojciec czyta o tajemniczych zniknięciach i eksperymentach z bronią jądrową i górnikach w podziemiach
- zięć oczywiście znajduje krater pełen samochodów
Proste jak budowa cepa.

ocenił(a) film na 5
delishya

Dzięki tej liście zdarzeń zawartych w filmie, wiemy dlaczego rodzina Boba miała zginąć, skąd się wzięły mutanty i że ofiar było więcej. Penguin27 i Orgija19 rozkminiali związek mutantów z facetem ze stacji, który z jakiejś przyczyny nie wyjechał stamtąd i ja odpowiedzi nie wyszukałem w filmie.

użytkownik usunięty
RoG77

Czyli nie wiadomo na sto procent.Dobrze zrobili,bo ludzie mają co rozkminiac.;D RoG77 ma rację-mi tylko o to chodziło.;-)

ocenił(a) film na 6

musiał być na swój sposób jakimś ich opiekunem, pomagał im w zdobywaniu mięska, a oni dostarczali mu cenne graty. W końcu ten związek chyba go nieco przerósł i facet odstrzelił sobie łeb

użytkownik usunięty
FredPerry

No chyba,pewnie tak,chyba tak musiało być.;D

użytkownik usunięty

Aaa nowy fakt!Tzn. tak twierdzi kolega,ja tego osobiście nie pamiętam.;D Może powinnam to sprawdzić sama,ale teraz nie mogę.On twierdzi,że podczas którejś tam sceny "oni" zwracają się do tego gościa "tato".;-)

ocenił(a) film na 6

tak, są tam takie szepty: "Daaaddy"

ocenił(a) film na 3

W oryginalnej pierwszej wersji z 77' "gościu" był ich ojcem i dziadkiem :P

użytkownik usunięty
Vanillia

Okeej.;D Z ciekawości sobie luknę.^^

Poza tym najwyraźniej obaj mieli w tym swój interes. Dziadek daje "świeże mięso" mutantom, a ci oddają mu cały zgrabiony dobytek. Przecież ta doręczona torba pełna biżuterii z "wizytówką" nie znalazła się przez przypadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones