PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188708}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
5,9 80 247
ocen
5,9 10 1 80247
6,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Chory film

ocenił(a) film na 7

Ten film jest tak chory, że to się nie mieści w głowie normalnego człowieka. Reżyser i scenarzysta powinni za takie coś zostać spaleni na stosie.

ocenił(a) film na 6
Ravar

Chyba mało w swoim życiu filmów widziałeś... To jest akurat sztampowy horror. ;-)

Ravar

Aż tak ? Tym lepiej dla mnie, dawno horrorów nie oglądałam trzeba się za coś wsiąść w końcu :D

Ravar

nie zauważyłam nic chorego, chyba faktycznie jest tak jak napisała rapi_aga.. no litości.

ocenił(a) film na 7
anomia_to

No moze troche przesadzilem, pisalem pod wplywem emocji w trakcie palenia ojca zywcem na stosie i gwalceniu corki na oczach rodziny przez mutanta. Obrzydlistwo...Motyw malego bobasa tez okropny i jak dla mnie niepotrzebny...

Ravar

tej blondyny chyba nie zgwałcili, tylko wymacali.. motyw małego bobasa? z tego co pamiętam tam był tylko jeden bobas.. to jak ten motyw ma być niepotrzebny jak na nim opierała się druga połowa filmu :D

ocenił(a) film na 2
anomia_to

Ten mniejszy ją spenetrował. Nie było to jakoś specjalnie wepchane w ekran, bo u Amerykanów mogą latać flaki i głowy, ale goły tyłek to już zło. Film trochę stuknięty.

Ravar

Możesz mi wyjaśnić po co oglądasz filmy jakich nie lubisz. Przecież z recenzji czy opinii innych użytkowników można się dowiedzieć jaka jest tematyka filmu. Na dodatek dajesz spojlery. Jesteś jeszcze bardzo niedojrzałym człowiekiem.

Ravar

Zgadzam się z tym,że film jest obrzydliwy. Gdy pokazywali te sceny w przyczepie to kibicowałem tym dziewczynom,żeby chociaż się broniły przed tymi ohydnymi stworami. No cóż,wyszło jak wyszło. Ten film tak na mnie zadziałał,że jeszcze długo po seansie byłem zdenerwowany i zniesmaczony. Chyba już nie wrócę do tego dzieła. Polecam tylko tym,którym odpowiadają klimaty kanibalizmu.

Ravar

Chorym filmem nazwałabym raczej "Ludzką stonogę"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones